| Teljesítmény | 5-6kW |
|---|---|
| Gyártó | Polar |
| Hűtési teljesítmény | 5,1kW |
| Fűtési teljesítmény | 5,1 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER | 6.1 |
| SCOP | 4.0 |
| Jótállási idő | 36 + 24 hónap |
| Zajszint | 43 db(A) dB |
| További tulajdonságok | 8 °C temperálás, Automata tisztítás, Automatikus újraindulás, Csendes üzemmód, Éjszakai üzemmód, I Feel funkció, Intelligens leolvasztás, LED kijelző, Öndiagnosztika rendszer, Párátlanító funkció, Turbó üzemmód |
| Helység méret | 50-75m2 |
| Kivitel | Oldalfali |
Kedvező ár / érték arány
A Polar Lite olcsó de megbízható, kompakt méretű, hatékony klíma hűtésre és átmeneti fűtésre.
Reviews
There are no reviews yet.