| Teljesítmény | 2-3,5kW, 3,5-4kW |
|---|---|
| Gyártó | Midea |
| Hűtési teljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3,8 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
| Jótállási idő | 36+24 hónap |
| Zajszint | 38 db(A) dB |
| További tulajdonságok | 8 °C temperálás, Automata tisztítás, Automatikus újraindulás, Csendes üzemmód, Éjszakai üzemmód, Energiatakarékos üzemmód, Extra szűrő, Fűtés téli időszakban, Huzatmentes befújás, I Feel funkció, Időzítő (programozható), Intelligens leolvasztás, LED kijelző, Négyirányú automatikus légterelés, Öndiagnosztika rendszer, Párátlanító funkció, Turbó üzemmód, Wifi vezérlés |
| Helység méret | 25-50m2 |
| Kivitel | Oldalfali |
Midea i ECO öntanuló algoritmus
A BreezeleSS E iECO funkciójának köszönhetően a készülék a felhasználói szokások monitorozásával megtanulja tulajdonosa szokásait, így komfortosabbá téve a mindennapi használatot.
A légterelés új dimenziója
A BreezeleSS+ légterelőlapátjain található 7612 db minilyuknak köszönhetően a készülékek légterelelése lágy és gyengéd. A készülék az új kialakításnak köszönhetően három oldalon gyengéden oszlatja el a befújt levegőt.
Azonnali hatás
A Midea BreezeleSS klíma akár 90 másodperc alatt képes 17°C-os kifújt levegőt juttatni a hőségtől felmelegedett helyiségekbe.
Extrém energiahatékonyság
Az új Inverter Quattro kompresszortechnológiának, és a megújult ECO üzemmódnak köszönhetően a nyár éjszakai komfort hűtés már nem terheli meg pénztárcádat. A+++/A++ energiahatékonyság.
Egészségvédelem
56°C-os sterilizáció: A légkondicionáló berendezés 56°C-ra fűti a belső hőcserélő felületi hőmérsékletét, ezzel elpusztítva a baktériumok 99,9 %-át, így meggátolva elszaporodásukat.
Reviews
There are no reviews yet.