| Teljesítmény | 2-3,5kW |
|---|---|
| Gyártó | Midea |
| Hűtési teljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2,9 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER | 7,4 |
| SCOP | 4,1 |
| Jótállási idő | 36+24 hónap |
| Zajszint | 37 db(A) dB |
| További tulajdonságok | 8 °C temperálás, Automatikus újraindulás, Csendes üzemmód, Éjszakai üzemmód, Energiatakarékos üzemmód, Fűtés téli időszakban, I Feel funkció, Időzítő (programozható), Intelligens leolvasztás, LED kijelző, Négyirányú automatikus légterelés, Öndiagnosztika rendszer, Párátlanító funkció, Turbó üzemmód, Wifi vezérlés |
| Helység méret | 5-25m2 |
| Kivitel | Oldalfali |
Azonnali hatás
Az Xtreme Save klímák akár 90 másodperc alatt képesek 17°C-os kifújt levegőt juttatni a hőségtől felmelegedett helyiségekbe.
Optimális ár/érték
A Midea Xtreme Save termékek a tökéletes ár/érték arány bajnokai. A Midea közép kategóriás készüléke mára már több olyan termékjellemzővel rendelkezik, ami pár éve még a prémium készülékekre volt jellemző.
Egészségvédelem
56°C-os sterilizáció: A légkondicionáló berendezés 56°C-ra fűti a belső hőcserélő felületi hőmérsékletét, ezzel elpusztítva a baktériumok 99,9 %-át, így meggátolva elszaporodásukat.
Reviews
There are no reviews yet.