| Teljesítmény | 2-3,5kW |
|---|---|
| Gyártó | Polar |
| Hűtési teljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2,6 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER | 6.3 |
| SCOP | 4.1 |
| Jótállási idő | 36 + 24 hónap |
| Zajszint | 41 db(A) dB |
| További tulajdonságok | 8 °C temperálás, Automata tisztítás, Automatikus újraindulás, Csendes üzemmód, Éjszakai üzemmód, Extra szűrő, Fűtés téli időszakban, Huzatmentes befújás, I Feel funkció, Időzítő (programozható), Intelligens leolvasztás, LED kijelző, Négyirányú automatikus légterelés, Öndiagnosztika rendszer, Párátlanító funkció, Turbó üzemmód, Wifi vezérlés |
| Helység méret | 5-25m2 |
| Kivitel | Oldalfali |
Huzatmentes befújás
A Polar Optimum légterelői képesek lágy befújásra hogy a huzat ne okozzon kellemetlenséget (applikációból kapcsolható).
Reviews
There are no reviews yet.